ÜRETİM

Baştan Sona Bir kurdela Fabrikası

Güçlü bir üretim sistemiyle tekstil sektörüne her çeşit dar dokuma şeritleri, fermuar şeritleri, tek ve çift taraflı saten kurdeleler, örme ve dokuma lastikler, paspual, ekstrafor, biyeler, ayakkabı bağcıkları, kordonlar, dikiş iplikleri, overlok iplikleri, mobilya lastik kolonları, çanta askılıkları ve çekme şeritleri sunan ARMOTEKS, hizmetlerini gelenekselleşen kaliteli ve titiz üretim anlayışıyla gerçekleştirmektedir.

İplikten dokumaya, örmeden boyaya üretimin her aşamasını büyük bir titizlikle gerçekleştiren ARMOTEKS, kullanılacak malzemelerin kimyasal özelliklerinin saptanmasından, yeni üretim tekniklerinin araştırılmasına kadar teknolojiye büyük önem vermektedir.

En yeni üretim tekniği olan HT sistemi ile çalışan, çevreye saygılı ve doğa ile barışık bir kuruluşa yakışır, kaliteli ve sağlıklı sonuçların alındığı ARMOTEKS boyahanelerinde, müşterilerin istek ve zevkleri doğrultusunda ürünler verilmektedir.

Kendi bilgi ve deneyimini daima müşterilerin zevkleriyle birleştiren ARMOTEKS uzmanlığı, kurulduğundan bugüne onlara rehberlik hizmeti vermekte ve konusundaki tüm ihtiyaçlarını yanıtlıyabilmektedir.